Projektový technik - VZT

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 50 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické či stavební vzdělání a zkušenosti s realizací projektů v oblasti vzduchotechniky? Jste organizačně nadaný člověk, co má chuť řídit významné zakázky? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis ještě dnes!

Stabilní výrobní společnost, hledá na pobočku v Brně posilu na pozici:

PROJEKTOVÝ TECHNIK - VZT (30 000 - 50 000 Kč)

Náplň práce

  • vedení projektů kompletních dodávek vzduchotechnického zařízení
  • tvorba technické dokumentace, nabídek
  • koordinace montáže, zajištění potřebného materiálu
  • spolupráce s realizací, nákupem, výrobou, stavbyvedoucím
  • dohled nad pracovními postupy, řešení kolizí na stavbě
  • zajištění dodržení termínu a rozpočtu zakázky

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi s realizací projektů v oblasti vzduchotechniky
  • znalost výkresové dokumentace, práce v AutoCAD
  • samostatnost, organizační a komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • rozmanitou práci v perspektivním oboru
  • prémie/bonusy
  • možnost seberealizace
  • služební automobil
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • Místo výkonu práce: Brno - Modřice

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3384324   Datum zveřejnění: 11.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30 000 - 50 000