Specialista v oblasti konstrukce (26 - 36.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000 Kč - 36.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete uplatnit své dosavadní zkušenosti? Mít prostor pro realizaci svých nápadů?
ANO? Zašlete mi Váš životopis!

Strojírenská společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

SPECIALISTA V OBLASTI KONSTRUKCE (26 - 36.000 Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce na realizaci zajímavých projektů
  • Vytváření projekčních řešení
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Tvorba podkladů v konstrukčních programech
  • Komunikace s kolegy

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oblasti konstrukce
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Ovládání programů 3D CAD
  • Cizí jazyk je výhodou, ideálně německý, anglický, ruský
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Uplatnění dosavadních znalostí a možnost jejich rozšíření
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Závodní stravování

  • Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3386196   Datum zveřejnění: 14.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26.000 Kč - 36.000