Mechanik elektro - slaboproud - 1 směna

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21-24.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste vyučený v oboru elektro - slaboproud a chcete získat praktické zkušenosti v tomto odvětví?
Montáž, výroba a oživování je to, co by Vás bavilo?
Chcete pracovat na jednu směnu ve zkrácené týdenní pracovní době 37,5 h?

Tak mi zašlete svůj životopis a začněte pracovat ve strojírenské společnosti, která Vás všemu novému naučí a udělá z Vás odborníka na slaboproudou elektroniku.

Staňte se součástí týmu MECHANIKŮ ELEKTRO!

Náplň práce

  • Nejrůznější práce elektrotechnického charakteru
  • Výroba el. zařízení
  • Montáž kabelů
  • Oživování soustav pro napájení stroje
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SOU v oboru elektro - slaboproud
  • Ochotu naučit se všemu novému
  • Časovou flexibilitu
  • Orientaci v technické dokumentaci a v elektro schématech

Nabízíme

  • 5týdnů dovolené
  • Pracovní dobu 37,5h/týden
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování v rámci firmy
  • Možnost profesního i osobního růstu

  • Místo výkonu práce: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Barbora Hamzíková
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3389685   Datum zveřejnění: 15.5.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21-24.000