Obsluha portálového obráběcího centra

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hranice na Moravě, Hranice, Česko, Přerov
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000 - 40.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.10.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s obsluhou portálového centra značky TYC? Jste technicky zaměřen a chcete se rozvíjet ve společnosti, která si váží svých zaměstnanců? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes!

OBSLUHA PORTÁLOVÉHO OBRÁBĚCÍHO CENTRA

Náplň práce

  • obsluha portálového centra
  • udržování provozuschopného stavu u stroje, základní údržba a seřízení stroje
  • dodržování vnitřních předpisů firmy, udržování pořádku na pracovišti
  • práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • zkušenosti s obsluhou portálového centra
  • SŠ nebo SOU vzdělání v oboru strojírenství
  • spolehlivost, ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • orientaci v technické dokumentaci pro samostatné čtení

Nabízíme

  • práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost získání výkonnostních bonusů
  • nástupní bonus 10.000 Kč po zkušební době
  • dotované stravování a jídelna v prostorách společnosti
  • příspěvek na dopravu dle km od trvalého bydliště
  • 5 dní dovolené nad rámec zákona
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora
  • moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

  • místo výkonu práce: okres Přerov

Další informace

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

1.11.2018 (zbývá ještě 17 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3391198   Datum zveřejnění: 27.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000 - 40.000,- Kč