Plánovač do výroby – absolventi! (26-28.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Termín nástupu: 15.06.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš se podílet na plánování různých výrobních projektů? Nebojíš se denně komunikovat v angličtině? Nemáš třeba žádnou praxi, ale orientuješ se dobře v MS Excel?

Pak hledáme právě Tebe!

Prosperující výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

PLÁNOVAČ DO VÝROBY – ABSOLVENTI! (26-28.000 Kč)

Náplň práce

  • spolupráce na tvorbě plánů výroby
  • účast na různých projektech
  • hlídání termínů dle plánů
  • spolupráce s výrobou a dalšími odděleními
  • každodenní práce v MS Excel

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost MS Excel (pokročilé funkce)
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • analytické myšlení, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • osobnostní i kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • využití anglického jazyka
  • klouzavá pracovní doba
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • termín nástupu: IHNED
  • vhodné pro ABSOLVENTY
  • místo výkonu práce: severně od Prahy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3392130   Datum zveřejnění: 1.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26.000,- Kč - 28.000,- Kč