Automatizační programátor (35 - 45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v oblasti elektro/automatizace a hledáte pracovní uplatnění, jehož hlavními činnostmi je programování robotů a podílení se na zlepšování procesů? Máte elektrotechnickou kvalifikaci a zkušenosti s PLC systémy?

Pokud se chcete dozvědět více informací, zašlete nám Váš životopis a ucházejte se o pozici:
AUTOMATIZAČNÍ PROGRAMÁTOR (35 - 45.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení projektů zavádění nových automatizovaných technologií fungujících na bázi PLC
  • Návrhy zvyšující efektivitu výroby
  • Dozor nad instalací zařízení, zaškolování operátorů zařízení
  • Zodpovědnost za údržbu PLC zařízení v rámci výroby
  • Aplikace 5S a TPM

Požadujeme

  • Zkušenosti z oboru elektro a s PLC systémy
  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro, případně strojírenství s přesahem praxe do této oblasti
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Schopnost efektivně organizovat práci sebe i o ostatních

Nabízíme

  • Dovolená navíc
  • Nadstandartní mzdové ohodnocení
  • Práci s moderními technologiemi
  • Zázemí mezinárodní společnosti a aktivní využití jazyků
  • Nástup možný ihned, případně dle domluvy

  • Místo výkonu práce: jižní část Jihomoravského kraje

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3399519   Datum zveřejnění: 16.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 45.000,- Kč