Key Account Manager (ICT) s AJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Termín nástupu: 15.06.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s obchodní činností v oblasti ICT nebo telco a chcete pečovat o portfolio VIP zákazníků? Jste týmovým hráčem a baví Vás výzvy, zároveň jste časově flexibilní a domluvíte se anglicky?

Pak hledáme právě Vás!

Významná nadnárodní společnost hledá kolegu do malého týmu na pozici:

KEY ACCOUNT MANAGER (ICT) s AJ

Náplň práce

  • péče o svěřené portfolio významných zákazníků
  • rozšiřování obchodních příležitostí u VIP klientů
  • vyhledávání a rozvoj nových obchodních vazeb
  • spolupráce a koordinace projektového týmu
  • prezentace svěřeného produktového portfolia u zákazníka

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost jako KAM/obchodní zástupce v ICT nebo telco
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • obchodní dovednosti a jednání s partnery na perfektní úrovni
  • přehled o TOP 100 firmách ČR (budování vztahů)
  • komunikativnost, kreativní uvažování, obchodního ducha

Nabízíme

  • adekvátní mzdové ohodnocení a finanční motivaci v podobě variabilní složky platu
  • služební auto k soukromým účelům
  • stravenky (100 Kč)
  • sick days
  • spolupráci s experty v oboru
  • místo výkonu práce: Praha
  • nástup možný: ihned/dohodou

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3400050   Datum zveřejnění: 1.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 60.000,- Kč