Strojní údržbář - elektro (od 26 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jičín, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 26.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nevadí vám pracovat na směny? Jste manuálně zruční a vyznáte se v technické dokumentaci? Obor elektrotechniky pro vás není cizí? Tak neváhejte, zašlete nám svůj životopis a staňte se novou posilou našeho týmu.
Mezinárodní výrobní společnost se sídlem na Jičínsku hledá nového kolegu na pozici:

STROJNÍ ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO

Náplň práce

  • opravy a údržba strojů (běžné i preventivní)
  • práce se technickou dokumentací
  • testování funkčnosti strojů a zřízení
  • odhalování závad a případné opravy
  • evidence provedených oprav a jejich výsledků

Požadujeme

  • min. SOU vzdělání technického zaměření
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb. – min. § 5 (podmínkou)
  • znalost technické dokumentace
  • orientaci v technických normách
  • ochotu pracovat na směny

Nabízíme

  • nadstandartní počet dní dovolené
  • bonusy
  • občerstvení na pracovišti
  • možnost dalšího vzdělávání a zdokonalování
  • rodinné firemní prostředí

  • místo výkonu práce: okres Jičín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3400220   Datum zveřejnění: 27.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   26.000,- Kč