Koordinátor zakázek – elektro (33-38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 33.000,- Kč - 38.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání elektro a rádi komunikujete s lidmi? Chcete vést vlastní zakázky a koordinovat práci projektantů a servisních techniků? Znáte okrajově PC sítě nebo průmyslové komunikace a chcete tyto znalosti rozšiřovat? Pokud ano, tak hledáme právě Vás!

Česká a velmi úspěšná elektrotechnická společnost hledá kolegu na pozici:

KOORDINÁTOR ZAKÁZEK – ELEKTRO (33 – 38.000,- Kč)

Náplň práce

  • Odborné zaškolení na pozici
  • Spolupráce s odděleními (projekce, servis)
  • Návrh a zpracovávání zakázek – investice, servis
  • Koordinace projekce a servisu u daných zakázek
  • Komunikace se subdodavateli
  • Rozšiřování znalostí v technickém oboru

Požadujeme

  • VŠ v oboru elektro / IT
  • Práci v programu AutoCAD výhodou
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Vyhlášku č. 50 / 78 Sb. min. §5 podmínkou
  • Velmi dobré komunikativní dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci ve stabilní společnosti
  • Finanční odměny
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce: Třebíčsko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Simona Hradilová
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3407517   Datum zveřejnění: 16.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   33.000,- Kč - 38.000,- Kč