Údržbář strojů a zařízení

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Přerov, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 22.000,- Kč - 24.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.08.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s opravami a údržbou výrobních strojů? Disponujete základními znalostmi pneumatiky a hydrauliky a máte zodpovědný přístup k práci? Pak hledáme právě Vás!

Mezinárodní úspěšná společnost v oblasti automotivu hledá do svého týmu kandidáta na pozici:

ÚDRŽBÁŘ STROJŮ A ZAŘÍZENÍ

Náplň práce

  • zjišťování a odstraňování poruch strojů a zařízení
  • základní údržba budov
  • spolupráce s kolegy z oblasti elektro

Požadujeme

  • praxi v opravě a údržbě strojů a zařízení
  • výhodou je znalost vstřikovacích lisů
  • základní znalost v oblasti pneumatiky a hydrauliky
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • pracovní dobu na dvě směny (ranní + odpolední)
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • dotované stravování
  • bonus 7,5 % ročního zisku
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

  • místo výkonu práce: okres Přerov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3410160   Datum zveřejnění: 11.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22.000,- Kč - 24.000,- Kč