HR Business Partner Hodonínsko

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte již zkušenosti z interního HR a zároveň jste analytický typ? Máte zkušenosti s reporty? Pošlete nám své CV!! Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: HR BUSINESS PARTNER

Náplň práce

  • zpracovávání analýz a reportů dle požadavků vedení
  • spolupráce s jednotlivými odděleními na přípravě rozpočtů a plánů
  • pravidelné pvyhodnocování ekonomických ukazatelů a jejich aktualizace
  • nastavování mzdové politiky dle požadavků centrály
  • denní práce s informačním systémem

Požadujeme

  • praxi z interního HR, personální controlling výhodou
  • anglický jazyk na pokročilé úrovni - komunikace s centrálou
  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oblasti HR
  • analytické myšlení a odolnost vůči stresu
  • samostatnost a zájem o obor

Nabízíme

  • zajímavou pracovní náplň a práci v mezinárodním prostředí
  • příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti
  • 5 dnů sick days
  • jazykové a odborné vzdělávání

  • místo výkonu práce Hodonínso

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3410867   Datum zveřejnění: 5.6.2018