Servisní technik s AJ (35-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000 - 40.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání technického směru a praxi na pozici servisního technika? Domluvíte se anglicky a baví Vás cestování? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Úspěšná, stabilní společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK S AJ (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Technické poradenství zákazníkům
  • Vyřízení servisních zakázek chladicích jednotek
  • Kalkulace servisních prací
  • Provádění školení servisních partnerům
  • Spoluúčast na vývoji chladicích jednotek
  • Cestování po ČR v rámci servisu

Požadujeme

  • SOU/SŠ v oblasti elektrotechniky, nebo chlazení
  • Zkušenost s prováděním servisu chladicích jednotek
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. - PODMÍNKOU
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Certifikát kategorie I. - F-plyny VÝHODOU
  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • Možnost okamžitého nástupu
  • Pravidelné pracovní cesty do zahraničí
  • Závodní stravování/stravenky
  • Benefity pro Vaše zdraví
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v moderním prostředí

  • Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3411102   Datum zveřejnění: 5.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000 - 40.000