Specialista online marketingu (Od 30 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi kreativní člověk a na sociálních sítích se cítíš jako ryba ve vodě? Instagram a facebook máš v malíčku a chceš to ukázat i ve svém profesním životě? Jsi komunikativní a umíš anglicky?

Ano? Tak nám pošli svůj životopis!

SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU (OD 30 000 Kč)

Náplň práce

  • tvorba časopisů pro zaměstnance a zákazníky
  • správa facebooku a instagramu
  • pravidelné příspěvky na interní web
  • aktualizace informací o akcích a veletrzích

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání, marketing výhodou
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • kreativní myšlení a výborné komunikační schopnosti

Nabízíme

  • motivační finanční ohodnocení
  • možnost dalšího vzdělávání
  • pružnou pracovní dobu s možností home office
  • 5 týdnů dovolené
  • slevy na firemní výrobky
  • stravenky
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce SPECIALISTA ONLINE MARKETINGU? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3413663   Datum zveřejnění: 24.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 45.000,- Kč