Brand manager

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Můžete nabídnout bohaté zkušenosti z pozice Brand manager a orientujete se v oblasti potravinářství? Domluvíte se bez problému anglicky a hledáte novou profesní výzvu? Chcete být v čele produktové řady kvalitních výrobků a stát se součástí významné společnosti?

Tak nám napište a ucházejte se o pozici:

BRAND MANAGER

Náplň práce

  • zodpovědnost za produktové portfolio výrobků
  • řízení marketingových aktivit a práce na nových produktech
  • příprava marketingových plánů a strategií
  • úzká spolupráce s dalšími odděleními
  • zodpovědnost za ochranné známky, správa rozpočtu
  • tvorba a koordinace příprav propagačních materiálů

Požadujeme

  • víceleté zkušenosti z pozice Brand managera
  • vzdělání v oblasti marketingu VÝHODOU
  • praxi s působením v oblasti potravinářství
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • analytické myšlení, komunikativnost a kreativní mysl
  • zodpovědnost a nadšení pro práci v marketingu

Nabízíme

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • pružnou pracovní dobu, možnost home office
  • podporu v dalším vzdělání
  • místo pracoviště: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce PRODUKTOVÝ MANAŽER - POTRAVINÁŘSTVÍ? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]
Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Kateřina Škulaviková
Tel.: +420775787068
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3413780   Datum zveřejnění: 16.11.2018