Obchodní manažer - B2B marketing

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000 - 40 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi v obchodní činnosti a chcete se realizovat v oblasti prodeje reklamních předmětů světových značek? Ovládáte anglický jazyk a jste otevřený cestování? Pak nám neváhejte zaslat váš životopis!

Stabilní reklamní společnost, příjme do týmu posilu na pozici:

OBCHODNÍ MANAŽER - B2B MARKETING (30 000 - 40 000 Kč)

Náplň práce

  • realizace obchodních projektů (reklamní předměty)
  • péče o klíčové zákazníky v regionu, Francie, Benelux, UK
  • specifikace zakázky, návrh vhodného řešení
  • budování obchodních vztahů
  • úzká spolupráce s nákupem, výrobou, logistikou, apod.
  • služební cesty do zahraničí

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • pokročilou znalost AJ, (FJ nebo HJ výhodou)
  • praxi na obchodní pozici (zahraniční klienti výhodou)
  • komunikativnost, proaktivitu, reprezentativní vystupování
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat

Nabízíme

  • rozmanitou práci v dynamické společnosti
  • pružnou pracovní dobu
  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • možnost cestování do zahraničí
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • příspěvek na sport a rekreaci
  • jazykové kurzy
  • příjemné pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3413914   Datum zveřejnění: 7.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30 000 - 40 000