Recepční / asistentka – Praha 1 (25-28.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Termín nástupu: 17.06.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte již předchozí zkušenost jako recepční a chcete se dále rozvíjet, potažmo kariérně růst? Jste kreativní a máte reprezentativní chování? Zvládnete vytvořit prezentaci v angličtině a chtěla byste být nápomocná oddělení marketingu a obchodu?

Pak hledáme právě Vás!

Moderní společnost orientovaná na marketing a PR hledá sympatickou kolegyni na pozici:

RECEPČNÍ / ASISTENTKA – PRAHA 1 (25-28.000 Kč)

Náplň práce

  • vytváření skvělého prvního dojmu co by „první kontakt“
  • zajištění plynulého chodu recepce
  • komunikace s klienty
  • občasné zpracování podkladů a prezentací pro oddělení marketingu/PR
  • spolupráce na firemních akcích
  • vyřizování telefonické a emailové komunikace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (hlavně psaná forma)
  • MS Office – uživatelská znalost (prezentace)
  • reprezentativní vystupování, kreativní osobnost s elánem
  • komunikativnost, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme

  • práci v moderních prostorách v centru Prahy
  • 25 dní dovolené
  • adekvátní mzdové ohodnocení
  • možnost seberealizace a kariérního posunu v rámci firmy
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • Místo výkonu práce: Praha 1

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3414031   Datum zveřejnění: 8.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 28.000,- Kč