PLC programátor - Olomoucko

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28.000 Kč - 40.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Ovládáte technologii průmyslových logických automatů ideálně se specializací na Siemens Simatic a chcete své znalosti uplatnit ve firmě, která pracuje s nejmodernějšími technologiemi?

Ve firmě, jejíž jméno je ve světě pojem?

PLC PROGRAMÁTOR, OLOMOUCKO

Náplň práce

  • Programování a diagnostika SW v PLC Siemens Simatic
  • Práci v týmu při oživování, reprogramování a údržbě automatizovaných systémů
  • Tvorba vizualizací a školení operátorů v užívání zařízení
  • Čtení a zakreslování technické dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oblasti elektro či strojírenství
  • Osvědčení dle vyhlášky 50/1978 Sb., §6
  • Znalost technologie PLC (Siemens, Beckhoff, Unitronics či jiné)
  • Znalost cizího jazyka výhodou (Siemens prostředí v NJ)

Nabízíme

  • Motivující mzdu – nadstandartní mzdy ve srovnání napříč regionem
  • Speciální odměny (měsíční bonusy, kvartální apod.)
  • Práci ve firmě s moderními technologiemi připravení na přechod na Industry 4.0
  • Možnost cestování do Německa na školení a rozvoje po jazykové stránce
  • 5 týdnů dovolené
  • Benefitní systém (dotované stravování a další příspěvky)
  • Práci v okresu Olomouc

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Moravcová
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3414364   Datum zveřejnění: 8.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28.000 Kč - 40.000