Koordinátor/ka prodeje (23-28.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Termín nástupu: 11.06.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte SŠ vzdělání a jste komunikativní se smyslem pro zodpovědnost? Nedělá vám potíže pracovat v týmu lidí, ale i samostatně? Pak nám neváhejte zaslat Váš životopis ještě dnes!

Úspěšná česká společnost hledá šikovného kolegu/kolegyni do svého týmu, na pozici:

KOORDINÁTOR/KA PRODEJE (23-28.000 Kč)

Náplň práce

  • Převzetí objednávky od zákazníka (zadání do systému)
  • Příprava související dokumentace
  • Komunikace se zákazníky (českými i zahraničními)
  • Organizace logistiky
  • Zajištění včasného dodání zakázky ke klientovi

Požadujeme

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Znalost práce na PC
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Spolehlivost, odolnost proti stresu
  • Zkušenosti z oblasti nákupu - výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Zkrácenou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Denní využití anglického jazyka

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3416889   Datum zveřejnění: 11.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23.000,- Kč - 28.000,- Kč