Seřizovač vstřikolisů

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hranice na Moravě, Hranice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23.000,- Kč - 29.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.11.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi se seřizováním lisu ve vstřikovně plastů? Baví Vás tato práce a hledáte zaměstnavatele se zajímavým výrobním programem? Pak právě pro Vás je tu zajímavá nabídka!

Neváhejte a zašlete mi svůj životopis na pozici:

SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISŮ

Náplň práce

  • seřizování lisu ve vstřikovně plastů dle požadavků výroby
  • příprava forem do výroby
  • kontrola stavu forem a jejich výměna
  • vedení dokumentace o stavu jednotlivých strojů
  • zodpovědnost za rozjezd nové výroby

Požadujeme

  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • 1 rok praxe na pozici seřizovače či technika
  • působení přímo v oblasti vstřikování plastů velkou výhodou
  • ochotu pracovat v 3směnném provoze

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • dotované stravování
  • bonus z ročního zisku společnosti – 13. plat
  • možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu

  • místo výkonu práce: okres Přerov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3418549   Datum zveřejnění: 29.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   23.000,- Kč - 29.000,- Kč