Projekťák pro Pardubice

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Pardubice, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s projektováním strojních nebo zdvihacích zařízení? Máte ponětí o prjektech v rámci pozemních staveb? Nebojíte se využívat angličtinu? Pak máme příležitost právě pro Vás!

Nadnárodní koncern zabývající se vertikální a horizontální pohyblivou technikou hledá novou posilu pro oblast východních Čech, na pozici:

PROJEKŤÁK PRO PARDUBICE (30-35.000 Kč)

Náplň práce

  • Projekční činnost při zpracování zakázek
  • Spolupráce s obchodním zástupcem společnosti při uzavírání zakázek
  • Komunikace s kolegy z mateřské společnosti v zahraničí
  • Zpracování projektové dokumentace pro výrobu
  • Možnost v budooucnu obstarávat i oblast Ostravska

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru stavebním nebo strojírenském
  • Znalost projektování v AutoCAD
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň
  • Praxe na obdobné pozici
  • Komunikativnost, týmová práce, flexibilita, ochota cestovat

Nabízíme

  • 1 týden dovolené navíc
  • Notebook a mobilní telefon iPhone
  • 3 dny zdravotního volna = tzv. "sick days"
  • Příspěvek na stravování (50 %)
  • Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové vzdělávání
  • Benefit vstupu do sportovních a relaxačních zařízení s příspěvkem zaměstnavatele
  • Možnost dalšího profesního a osobního rozvoje
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání

  • Místo výkonu: Pardubice
  • Nástup: ihned

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nicole Pochopová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3419005   Datum zveřejnění: 13.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč