Finanční kontrolor (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 45.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s kontrolou účetních nákladů? Hledáte příjemné pracovní prostředí strojírenské společnosti? Chcete využívat angličtinu na denní bázi? Hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Řízení finančního controllingového systému
  • Odpovědnost za měsíční závěrky
  • Příprava budgetu na nadcházející období
  • Nákladové analýzy a definování možností úspor
  • Kontrola dodržování finančních předpisů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání ekonomického směru
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Praxe ve finančnictví ve výrobní společnosti
  • Velmi pokročilou znalost MS Excel
  • Zkušenosti s prací se systémem SAP

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně bonusů
  • 25 dní na dovolenou a osobní volno
  • Pružnou pracovní dobu
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Počítáme s vaším profesním růstem v naší společnosti

Lokalita: Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3419767   Datum zveřejnění: 20.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 45.000,- Kč