Projektový manažer (od 50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte zajímavou práci v automotive? Orientujete se na řízení projektů a máte dobré technologické znalosti? Ovládáte německý jazyk na pokročilé úrovni?
Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Odpovědnost za rozjezd nových projektů do výroby
  • Koordinace činností pro zajištění dodržování termínů
  • Nastavení a úpravy pracovních prostupů
  • Organizace přípravy výroby
  • Vedení týmu pracovníků

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v řízení projektů alespoň 3 roky
  • Pokročilou znalost německého jazyka
  • Zkušenosti s vedením pracovního týmu
  • Znalosti výrobních procesů a norem kvality

Nabízíme

  • Zázemí nadnárodní výrobní firmy
  • Možnost podílet se na zahraničních projektech
  • 25 dní dovolené
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Zajímavé zaměstnanecké benefity

Lokalita: Teplice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3420668   Datum zveřejnění: 20.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 60.000,- Kč