Specialista zákaznického servisu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Most, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme zkušeného kandidáta ze zákaznického servisu s angličtinou na komunikativní úrovni. Chcete vědět víc o dané pozici? Pošlete nám Váš životopis.

Náplň práce

  • Spolupodílení se na projektech divize
  • Dohled nad plněním expedičního plánu
  • Pravidelné reportování
  • Spolupráce s oddělenm kvality a engineeringem v rámci svých kompetencí

Požadujeme

  • Středoškolské vzdělání nejlépe technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Aktivní přístup při řešení problémů
  • Flexibilního člověka s dobrými vyjednávacími a komunikačními dovednostmi
  • Znalost práce na PC (MS Office, Lotus, JDE)

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Dotované stravování
  • Firemní akce

Lokalita: Most

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3425379   Datum zveřejnění: 12.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 35.000,- Kč