Senior obchodní manažer Brno - polygrafie

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste obchodník tělem i duší, který zodpovědně a proaktivně přistupuje k práci? Máte praxi v polygrafii a vyznáte se i v moderních tiskových technologiích? Jste sólista, ale baví Vás i práce v kolektivu? Pak je nabídka vhodná právě pro Vás!

Mezinárodní společnost zabývající se tiskovými řešeními hledá novou posilu do týmu, a to na pozici:

SENIOR OBCHODNÍ MANAŽER BRNO - POLYGRAFIE ( od 40000 Kč)

Náplň práce

  • KAM/akvizice
  • vedení pravidelných obchodních jednání
  • realizace nastavených cílů
  • účast na veletrzích, zahraniční cesty cca 2 x do roku
  • poradentská činnost pro zákazníky
  • cestování v rámci regionu Jižní Moravy

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání ideálně polygrafického zaměření
  • praxi v polygrafickém průmyslu - nutností
  • znalost anglického jazyka - výhodou
  • řidičský průkaz, sk. B
  • člověka s výbornými vyjednávacími schopnosti

Nabízíme

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti a přátelský kolektiv
  • dovolenou nad rámec zákoníku práce
  • sickdays
  • odborné vzdělávání
  • firemní automobil pro soukromé účely
  • notebook, mobil
  • provize z prodeje
  • místo výkonu práce: Brno
  • region: Jižní Morava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3435479   Datum zveřejnění: 24.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   40.000,- Kč