Controller - Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kraj Vysočina, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Čísla, analýzy, reporting, tvorba finančních plánů… poznáváte se v tom?

Pak i my rádi poznáme Vás!

Tradiční strojírenská společnost momentálně hledá kandidáty na pozici:

CONTROLLER - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

Náplň práce

  • tvorba finančních reportů
  • kontrola účetnictví a finančních výsledků
  • finanční analýza
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • práce s interním systémem firmy

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • praxi v oboru controllingu
  • zkušenosti v oblasti podnikové ekonomiky
  • orientaci v účetní a finanční problematice
  • pokročilou znalost MS Office, zejména Excel
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost kariérního růstu
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podporu vzdělávání a odborného rozvoje

  • místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3435615   Datum zveřejnění: 23.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč