Manažer logistiky s angličtinou (od 55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 60.000,- Kč - 65.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete se profesně posunout? Máte praxi s vedením týmu na logistice?
Toužíte si nastavit vlastní pravidla, systémy a procesy?
Mluvíte bez problémů anglicky?
Ozvěte se, to je to jediné, co musíte udělat. Zbytek nechte na nás!
Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v okrese Jičín, hledá do svého týmu posilu na pozici:
MANAŽER LOGISTIKY S ANGLIČTINOU

Náplň práce

  • Vedení oddělení logistiky, včetně plánování
  • Hodnocení logistických procesů a dalších aktivit
  • Implementace nových procesů a optimalizace stávajících
  • Spolupráce s výrobou
  • Řešení vzniklých problémů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • Praxi na podobné pozici v automotive - podmínkou
  • Velmi dobrou znalost angličtiny
  • Schopnost řídit změny, vůdčí typ, tah na branku
  • Flexibilitu a schopnost udělat rozhodnutí

Nabízíme

  • Rozvíjející se společnost s mezinárodním přesahem
  • Přátelský (rodinný) kolektiv
  • Firemní akce
  • Možnost dovolené navíc
  • Občerstvení na pracovišti

  • Místo výkonu práce: okres Jičín

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
50003 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3436130   Datum zveřejnění: 25.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   60.000,- Kč - 65.000,- Kč