Finanční manažer - Olomouc

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000 Kč - 50.000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte ekonomické vzdělání a zkušenosti z oblasti účetnictví, controllingu? Chcete pracovat v prostředí automobilového průmyslu a cítíte se lépe v menší firmě oproti korporaci?

Staňte se součástí našeho týmu!

FINANČNÍ MANAŽER - OLOMOUC

Náplň práce

  • Zastřešení ekonomického úseku, vedení malého týmu účetních
  • Práce finančního kontrolora
  • Reporting na měsíční bázi
  • Správa hospodaření, nákladů, rozdělení bonusů
  • Spolupráce s jednateli firmy na denní bázi

Požadujeme

  • Vzdělání ekonomického zaměření
  • Zkušenosti z účetnictví, controllingu, finančních rizik
  • Pokročilá znalost v MS Excel
  • Preciznost, pečlivost, efektivita

Nabízíme

  • Práci ve významné prosperující firmě
  • Odměny k fixnímu ohodnocení
  • Služební vůz prémiové značky
  • Stabilní práci
  • Možnost růstu

  • Lokalita: Olomouc

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3443067   Datum zveřejnění: 9.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000 Kč - 50.000