Kvalitář - junior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihomoravský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 21.000,- Kč - 24.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rád se pravidelně dozvídáte nové věci? Představivost je Vaše silná stránka? Máte v malíčku orientaci v technické dokumentaci?

Česká výrobní strojírenská společnost hledá do svého týmu šikovnou posilu na pracovní pozici:

KVALITÁŘ - JUNIOR (21-24.000 Kč)

Náplň práce

  • Vstupní, mezioperační a výstupní kontrola
  • Analyzování neshod a návrh nápravných opatření
  • Reportování nesrovnalostí
  • Správa a zopdovědnost svěřených měřicích přístrojů

Požadujeme

  • SOU/SŠ technického směru
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (3 směny)
  • Znalost měřicích přístrojů - výhodou

Nabízíme

  • Roční odměny
  • Proplácené přesčasy
  • Příspěvěk na penzijní připojištění
  • Dotované stravování

  • Místo výkonu práce: okres Hodonín

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3443292   Datum zveřejnění: 13.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   21.000,- Kč - 24.000,- Kč