Manažer logistiky a zákaznického servisu

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Velká Bíteš, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou výzvu ve výrobní společnosti, ve které dbají na spokojenost zákazníka a kvalitu?

Pak nepropásněte příležitost na této nově zřízené pozici ve výrobní společnosti zaměřené na plastové komponenty převážně do automotive segmentu:

MANAŽER LOGISTIKY A ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Náplň práce

  • vedení týmu logistiků (přímo) a skladníků (nepřímo)
prostředník mezi kolegy z logistiky a výroby a zákazníkem
  • navrhování nových strategií v rámci zkvalitnění služeb (objednávky, logistika, fakturace)
  • řešení závažnějších problémů se zákazníky a dodavateli
  • správa zákaznických portálů
  • odpovědnost za personální otázky na svém oddělení, budgeting
  • reporting výsledků vedoucímu závodu

Požadujeme

  • SŠ či VŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • anglický jazyk na alespoň středně pokročilé úrovni (denní komunikace se zákazníky a dodavateli)
  • schopnost vést a motivovat tým
  • strategické a analytické myšlení
  • řidičský průkaz sk. B
  • pohodovou a samostatnou osobnost

Nabízíme

  • 23 dní dovolené
  • automobil pro soukromé účely (Superb)
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • flexibilní pracovní dobu (9-14 jádro)
  • bonusový systém
  • školení
  • místo výkonu práce: Velká Bíteš

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3444525   Datum zveřejnění: 8.10.2018