Projektant elektra - junior

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v elektrotechnickém oboru platnou vyhlášku §5? Láká Vás praxe projektanta NN/VN a hledáte příležitost pro získání zkušeností? Pak pro Vás máme zajímavou pracovní nabídku!

Prosperující společnost, zabývající se elektrotechnickou výrobou a následnou montáží, hledá kolegu na pozici:

PROJEKTANT ELEKTRA - JUNIOR (25 - 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracování technického řešení elektrických systémů
  • Tvorba elektro schémat
  • Účast při uvádění zařízení do provozu
  • Podílení se na přípravě obchodních nabídek
  • Práce v 10ti členném týmu

Požadujeme

  • Vzdělání v elektrotechnickém oboru
  • Vyhlášku 50/1978 Sb. min. §5
  • Znalost programu AutoCAD
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Flexibilitu, samostatnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční a roční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Propracovaný systém školení a adaptace
  • Místo výkonu: Praha nebo Kolín

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected] Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3446373   Datum zveřejnění: 12.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 30.000,- Kč