Zákaznický servis - obchodní společnost

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25.000,- Kč - 28.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás komunikace s lidmi? Ovládáte anglický jazyk a máte zkušenosti se zákaznickým servisem?

Potom nám zašlete svůj životopis!

Mezinárodní společnost - dodavatel spojovacího materiálu a dalších produktů hledá vhodné kandidáty na pozici:

ZÁKAZNICKÝ SERVIS - OBCHODNÍ SPOLEČNOST

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky
  • evidence, zpracování a sledování vyřízení objednávek
  • sdělení informací o produktech společnosti
  • vyřizování případných reklamací
  • podpora prodejního týmu společnosti

Požadujeme

  • alespoň SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost MS Office
  • aktivní přístup k práci, týmového hráče

Nabízíme

  • 23 dní dovolené
  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost kariérního růstu
  • stravenky
  • sick days
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • firemní akce

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3446504   Datum zveřejnění: 23.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   25.000,- Kč - 28.000,- Kč