Manažer technického úseku

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Velké Meziříčí, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste kovaný strojař se zkušenostmi s vedením alespoň malého kolektivu? Umíte řešit problémy ve výrobě a rád zlepšujete a zefektivňujete zavedené postupy? Domluvíte se anglicky? Pak nám zašlete Váš životopis!

Mezinárodní strojírenská společnost hledá nového kolegu na pozici:

MANAŽER TECHNICKÉHO ÚSEKU

Náplň práce

  • zodpovědnost za vedení a řízení technického oddělení (do 10 lidí)
  • zajištění vyrobitelnosti - technické specifikace výroby a souvisejícího zařízení
  • zodpovědnost za odstraňování problémů ve výrobě
  • zavádění nových projektů a převod do sériové výroby
  • řízení lidí a projektů zaměřených na zlepšování postupů a procesů ve výrobě

Požadujeme

  • strojírenské vzdělání (SŠ/VŠ)
  • alespoň středně pokročilou znalost angličtiny
  • praxe na obdobné vedoucí pozici nutná
  • zkušenost ze strojírenství (oblast kovů)
  • dobré komunikační dovednost, technický background

Nabízíme

  • vysokou možnost seberealizace
  • zázemí rozvíjející se společnosti
  • firemní automobil
  • dovolenou navíc, školení a rozvoj
  • zajímavé finanční ohodnocení

  • místo výkonu práce: Velkomeziříčsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Denisa Mockovčiaková
Tel.: +420773737664
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3446684   Datum zveřejnění: 17.9.2018