Mzdová účetní s AJ/NJ – seniorní pozice (45-50.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete působit v mezinárodní společnosti, která Vám poskytne zázemí, stabilitu a jistotu? Máte zkušenosti se zpracováním mezd a domluvíte se anglicky nebo německy? Jste odolní vůči stresu a zajímala by Vás spolupráce na mezinárodních projektech?

Pak je tato pozice určena právě Vám!

Známá obchodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MZDOVÁ ÚČETNÍ s AJ/NJ – SENIORNÍ POZICE (45-50.000 Kč)

Náplň práce

  • zpracování mezd a správa dat zaměstnanců
  • podpora a poradenství v oblasti mzdového účetnictví
  • personální agenda – nástupy, výstupy, pracovní smlouvy (HPP, DPP, DPČ)
  • účast na mezinárodních projektech (nutná komunikace se zahraničím)
  • komunikace s oblastními manažery a úřady
  • odpovědnost za reporty a controlling

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti se mzdovým účetnictvím min. 2 roky
  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • znalost smluvní dokumentace
  • MS Excel – uživatelská znalost
  • odolnost vůči stresu, komunikativnost, přirozená autorita

Nabízíme

  • práci v příjemném kolektivu
  • až 5 týdnů dovolené
  • dotované závodní stravování
  • vzdělávací kurzy
  • zvýhodněné telefonní tarify i pro členy rodiny
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha
Poslat společnosti životopis

ID: 3446966   Datum zveřejnění: 12.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000,- Kč - 50.000,- Kč