Operátor skladování (Od 17.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 17.000,- Kč - 21.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Můžete nabídnout své zkušenosti na pozici skladník nebo řidič VZV? Jste ochotni pracovat na dvě směny? Láká Vás práce ve skladu spojená s administrativou v okrese Hradec Králové? Pak hledáme právě vás!

Mezinárodní výrobní společnost hledá vhodné kandidáty na pozici:
OPERÁTOR SKLADOVÁNÍ

Náplň práce

  • manipulace s VZV
  • kooperace s oddělením nákupu a výroby
  • příjem a expedice materiálu
  • zajištění a inventarizace skladových zásob

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • řidiče vysokozdvižného vozíku – výhodou
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost AJ/NJ pro základní komunikaci
  • uživatele balíčku MS Office
  • pracovitou a spolehlivou osobnost

Nabízíme

  • týden volna navíc
  • závodní stravování
  • roční prémie
  • výuku cizích jazyků
  • příspěvky na připojištění
  • uplatnění pro šikovného absolventa

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3447878   Datum zveřejnění: 16.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   17.000,- Kč - 21.000,- Kč