Manažer obchodu oblast energo Praha

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 45.000,- Kč - 80.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.08.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený obchodní manažer? Chtěli byste se realizovat v oblasti investiční výstavby v rámci energetiky (instalace, montáže, údržba, revize) nebo již s touto oblastí máte zkušenosti?

Pak je tato pozice určena přímo Vám!!

Elektrotechnická společnost hledá posilu do svého obchodního týmu na pozici:

MANAŽER OBCHODU oblast ENERGO Praha

Náplň práce

  • zajišťování dodavatelsko-odběratelských vztahů
  • kompletní zajištění obchodního případu
  • příprava kalkulace k projektu
  • výběr a hodnocení vhodných dodavatelů
  • nákup materiálu a zajištění logistiky
  • průběžná komunikace se zákazníkem
  • řešení reklamací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici
  • orientace v investičních výstavbách v oblasti energetiky velká výhoda
  • dobré obchodní dovednosti a komunikační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní společnosti
  • 5 týdnu dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • místo výkonu práce: Praha 4

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
18600 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 3448264   Datum zveřejnění: 18.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   45.000,- Kč - 80.000,- Kč