Obchodní zástupce ve stavebnictví

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 50.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený obchodník pohybující se v prostředí stavebnictví s praxí v oboru? Hledáte novou pracovní výzvu, která Vás umožní být pánem svého času? Pak hledáme právě Vás!

Společnost působící v oblasti průmyslových vrat a automatických dveřních systémů hledá kandidáty na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE VE STAVEBNICTVÍ (30-50.000 Kč)

Náplň práce

  • akvizice
  • příprava nabídek, spolupráce se zakázkovým oddělením
  • návštěvy stavebních prostor, komunikace ohledně realizace zakázky
  • poskytování odborného technického poradenství zákazníkům
  • zodpovědnost za celou realizaci zakázky
  • účast na veletrzích a akcích pro zákazníky

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně technického zaměření
  • praxe alespoň 2 roky na pozici obchodního zástupce
  • znalost stavebního prostředí
  • řidičský průkaz skupiny B a ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • technické myšlení, orientaci ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • home office
  • flexibilní pracovní dobu
  • mobilní telefon a automobil k soukromým účelům
  • nadstandartní počet dnů dovolené
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • 3 dny sickdays
  • místo výkonu práce: Jihočeský kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3452341   Datum zveřejnění: 23.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 50.000,- Kč