Junior IT Support

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30 000-35 000
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máš všeobecný přehled v IT a aspoň základní znalost sítí a serverů? Komunikace v angličtině ti nedělá problém a rád bys ji v práci uplatnil? Staň se členem týmu, který poskytuje IT podporu pro celý svět a nastartuj svou kariéru právě teď.

Náplň práce

  • Práce s ticketovacím systémem
  • Monitoring Windows serverů a sítí
  • Správa v Active Directory
  • Spolupráce v rámci mezinárodního týmu
  • Práce na směny (střídají se po týdnu, noční je jen jeden týden v měsíci)

Požadujeme

  • Vzdělání v IT nebo technického směru
  • Základní znalost serverů a sítí
  • Angličtina na pokročilé úrovni
  • Chuť na sobě pracovat a růst
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost na sobě pracovat a odborně růst
  • Moderní prostředí- jedny z nejhezčích kanceláří v Brně
  • Společné pondělní snídaně na pracovišti
  • Služební laptop a mobil dle vlastního výběru
  • Práce v mladém dynamickém týmu
  • Kariérní růst u nás není klišé, ale rálná hodnota

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Barbora Muchová
Tel.: +420739239427
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3453100   Datum zveřejnění: 7.11.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30 000-35 000