Finanční controller (30.-40.000 Kč)

  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 30.000,- Kč - 40.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Je controlling Váš koníček? Jste sebevědomá, energická osobnost, která ví, že bez pořádku v číslech je společnost v problémech? Máte v controllingu alespoň 2 roky zkušeností a hledáte nové výzvy?

Staňte se součástí společnosti, která Vám dá možnost kariérního růstu na pozici FINANČNÍ CONTROLLER.

Náplň práce

  • Hodnocení nákladů a ziskovost projektů
  • Plánování rozpočtu a analýzy výsledků
  • Aktualizace a zlepšování nástrojů na controlling
  • Reporting finanční situace společnosti

Požadujeme

  • Praxi v controllingu ve výrobní společnosti (min. 1 roky)
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé komunikativní úrovni
  • Velmi pokročilou znalost MS Excel
  • Znalost nástrojů finančního řízení
  • Ochotu k cestování (v rámci Evropy)

Nabízíme

  • Možnost vyrůst v prostředí mezinárodní společnosti
  • Konkurenční platové ohodnocení s bonusy
  • 5 týdnů dovolené a Sick-Days
  • Příspěvky na penzijní a životní pojištění
  • Jazykové a odborné vzdělávání

Lokalita: okres Chomutov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3454921   Datum zveřejnění: 17.10.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   30.000,- Kč - 40.000,- Kč