Specialista projektů – gastronomie

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 28.000,- Kč - 30.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a orientujete se v gastro prostředí? Jste komunikativní a máte zkušenosti s vedením projektů? Pohybujete se ve strojírenství nebo v potravinářském průmyslu? Pokud Vás tato oblast láká a máte zájem připojit se k opravdové jedničce na trhu, pojďte do toho a nečekejte!

Česká společnost působící v mezinárodním měřítku přijme do svého týmu nového kolegu na pozici

SPECIALISTA PROJEKTŮ – GASTRONOMIE (28.000 – 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníkem
  • Inovativní návrhy technických řešení
  • Supervize výrobního procesu
  • Spolupráce na vývoji sortimentu
  • Vedení projektů v rámci ČR

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi z oboru chlazení nebo potravinářských technologií – výhodou
  • Orientaci v gastro prostředí – výhodou
  • Samostatnost, technickou inovaci, flexibilitu
  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Otevřený a týmový styl práce
  • Příležitost být součástí prestižních vývojových produktů
  • Lokalita: okolí Prahy

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Klára Prunerová
Tel.: +420739234802
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3455439   Datum zveřejnění: 24.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   28.000,- Kč - 30.000,- Kč