Asistent oddělení kvality s NJ – I absolvent! 25. 000 - 35. 000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 25.000,- Kč
  • Termín nástupu: 01.08.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Získal/a jste vzdělání technického směru, tíhnete k oblasti kvality, ovládáte němčinu, případně angličtinu a chcete svoji kariéru budovat v úspěšné nadnárodní společnosti?

Pak neváhejte a kontaktujte nás!!

Náplň práce

  • analýza procesních dat pro sériovou výrobu
  • plánování, vyhodnocování a řešení vývojových dat mimo cíle závodu
  • zajištění porozumění a správného řízení výrobních procesů
  • procesní analýza a analýza naměřených hodnot
  • tvorba statistik týkajících se výroby
  • správa interních a zákaznických reklamací
  • podpora kolegů na odd. kvality

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • aktivní znalost NJ, min. základy AJ
  • dobrou znalost MS Excel, znalost SAP výhodou
  • analytické a logické myšlení
  • pečlivost
  • praxe v oblasti kvality výhodou

Nabízíme

  • dovolenou navíc
  • příspěvek na dopravu, na dovolenou a sportovní aktivity
  • čtvrtletní odměny
  • jazykové a odborné vzdělávání
  • dotované stravování
  • penzijní připojištění
  • místo výkonu práce: Horšovský Týn

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

25.8.2018 (zbývá ještě 10 dnů)

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Plzeň

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3456441   Datum zveřejnění: 25.7.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 25.000,- Kč