Konstruktér – zajímavé projekty!

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeňský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou
  • Termín nástupu: 01.09.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi na pozici konstruktéra a chcete denně využívat anglický jazyk, který máte na komunikativní úrovni? Rádi byste se uplatnili ve výrobní společnosti, která si váží svých zaměstnanců a kde velmi rychle vidíte výsledky své práce?
Poté nás ihned kontaktujte! Obsazujeme pozici: KONSTRUKTÉR – ZAJÍMAVÉ PROJEKTY!!!

Náplň práce

  • Tvorba a úprava výkresové dokumentace výrobků
  • Modelování ve 3D v systému CAD
  • Podílení se na změnovém řízení
  • Denní komunikace v anglickém jazyce
  • Práce s technickou dokumentací

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (vhodné i pro schopné absolventy)
  • Středně pokročilou znalost AJ
  • Praxi na pozici konstruktéra výhodou
  • Znalost zásad technického kreslení
  • Zkušenosti se systémem CAD výhodou

Nabízíme

  • Práci v moderní inovativní společnosti, které není lhostejná ochrana životního prostředí
  • 30 dní dovolené
  • Reálnou možnost kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvek na dovolenou a životní pojištění
  • Flexipasy v hodnotě cca 10.000 Kč ročně
  • Pracoviště: Plzeňsko – Rokycansko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis

ID: 3459562   Datum zveřejnění: 1.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   dohodou