Technik HW

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi na pozici technické podpory nebo jste šikovný absolvent, který svou chybějící praxi nahradí proaktivitou a zápalem v dané oblasti? Jste samostatný a rád nacházíte jednoduchá řešení složitých problémů?

Pak jste pro nás ten správný člověk! Právě teď totiž hledáme posilu do týmu na pozici TECHNIK HW.

Náplň práce

  • Správa systémového a programovaného vybavení
  • Instalace a aktualizace využívaného SW
  • Správa počítačové sítě společnosti
  • Údržba HW, odpovědnost za bezpečnou likvidaci
  • Spolupráce v rámci různých závodů v Evropě

Požadujeme

  • SŠ vzdělání, ideálně z oblasti IT
  • Zkušenosti s instalací PC a konfigurací systému
  • Zkušenosti se správou sítě
  • Pokročilou znalost anglického jazyka
  • Praxe z výrobní společnosti bude výhodou

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Zázemí mezinárodní výrobní firmy
  • Příležitost k nastartování kariéry a dalšího rozvoje
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravenky a na dojíždění

Lokalita: Žatecko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis

ID: 3461010   Datum zveřejnění: 20.8.2018