Quality manager (50-60.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 50.000,- Kč - 60.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste manažerem kvality a hledáte nové uplatnění. Žijete dle hesla: výroba, vždy nejlepší kvality a chcete pracovat ve společnosti, která žije stejnou filozofií?

Do našeho týmu hledáme posilu na pozici QUALITY MANAGER, hledáme právě Vás?

Náplň práce

  • Odpovědnost a řízení systému kvality
  • Kontrola dodržování všech ISO předpisů
  • Nastavení procesů pro kontrolu výroby
  • Koordinace činnosti v rámci různých provozů
  • Reporting vedení společnosti

Požadujeme

  • Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • Znalost normy ISO 9001
  • Znalost nástrojů managementu kvality
  • Pokročilou znalost angličtiny
  • Zkušenosti s vedením týmu

Nabízíme

  • Práci v perspektivní a dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Zajímavou zkušenost v unikátní výrobě
  • Práci, která není nudná, opakující se sériovka
  • Jazykové a technické vzdělávání, příležitost k osobnímu rozvoji
  • Příspěvky zaměstnancům na penzijní a životní pojištění

  • Místo výkonu práce: Teplicko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Revoluční 551/6
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Zuzana Hejkrlíková
Tel.: +420737429718
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3461011   Datum zveřejnění: 20.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   50.000,- Kč - 60.000,- Kč