Odborný technik výtahů

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Hlavní město Praha (Práce vyžaduje cestování)
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 37.000,- Kč - 42.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte praxi se servisem či montáží výtahů? Rozumíte eskalátorům? Nebaví Vás práce na jednom místě a rád cestujete? Klepe na dveře příležitost PRÁVĚ PRO VÁS!

Společnost zaměřující se na vertikální a horizontální pohyblivá zařízení hledá odpovědného kolegu na pozici:

ODBORNÝ TECHNIK VÝTAHŮ (37-42.000 Kč)

Náplň práce

  • Plánování velkých oprav
  • Cesty k zákazníkům
  • Servisní a revizní činnost na zařízeních
  • Odpovědnost za dodržování nalánovaných termínů
  • Komunikace se zákazníky a provozovatel zařízení

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektrotechnická
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. §6
  • Praxi se servisem či montáží zdvihacích zařízení
  • Odpovědnost, komunikativnost, ochota cestovat
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Nabízíme

  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • 1 týden dovolené navíc - tzn. 25 dní
  • 3 dny zdravotního volna - "sick days"
  • Příspěvek na stravování (40 Kč na 80 Kč stravenku)
  • Příspěvek 500 Kč na penzijní nebo životní pojištění
  • Příspěvek na jazykové kurzy (5000 Kč)
  • Benefit vstupu zdarma do sportovních a relaxačních zařízení (300 Kč příspěvek na sport)
  • Mobilní telefon iPhone i k soukromým účelům
  • Technické vzdělávání a zvyšování kvalifikace/certifikace
  • Zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • Perspektivní a stabilní zaměstnání

Místo výkonu práce: region Praha
Násup: možný IHNED

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nicole Pochopová
Tel.: +420778424624
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3461629   Datum zveřejnění: 5.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   37.000,- Kč - 42.000,- Kč