Material Planner with english

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Středočeský kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte již předchozí praxi jako materiálový disponent a dokážete se domluvit v anglickém jazyce? Baví Vás komunikace s výrobou a jste ostřílení v time managementu? Administrativa Vám není cizí?

Pak je tato pozice určena právě Vám!

Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

MATERIAL PLANNER with ENGLISH (35.000 Kč)

Náplň práce

  • zajištění plánování a objednávání dílů do výroby
  • komunikace s dodavateli v českém a anglickém jazyce
  • spolupráce s oddělením výroby a nákupu
  • optimalizace nákupních procesů a skladových zásob
  • odpovědnost za dodržování termínů

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na pozici materiálového disponenta
  • středně pokročilou znalost anglického jazyka
  • organizační schopnosti, time management
  • znalost MS Office

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost flexibilní pracovní doby
  • dny na zotavenou / sick days
  • zvýhodněné stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dovolenou
  • termín nástupu: Ihned / dohodou
  • místo výkonu práce: Beroun

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 3461733   Datum zveřejnění: 7.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč