Obsluha nakladače - Jihlavsko

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihlava, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste pečlivá osoba s aktivním přístupem k práci? Nevadí vám nepřetržitý provoz? Vlastníte řidičské oprávnění, sk. T? Máte zkušenost s manipulací nakladače nebo stroje? Pak hledáme právě Vás!

Společnost zabývající se dřevozpracujícím průmyslem hledá nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici:

OBSLUHA NAKLADAČE - JIHLAVSKO

Náplň práce

  • manipulace s materiálem (štěpka, piliny)
  • vykládky vagónů
  • zabezpečení nakládky
  • údržba stroje
  • vyhovovení zápisu ze směny

Požadujeme

  • SOU vzdělání
  • praxe z výrobní společnosti - vítána
  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • řidičský průkaz, sk. T

Nabízíme

  • stabilní zázemí v nadnárodní společnosti
  • možnost firemního ubytování
  • měsíční bonus 2000 Kč
  • stravenky
  • postupný růst mzdy v průběhu zaměstnání
  • místo výkonu práce: Jihlavsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3461737   Datum zveřejnění: 8.10.2018