Specialista vývoje - strojař (od 32.000 kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 32.000,- Kč - 36.000,- Kč
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vysokoškolské vzdělání strojírenského zaměření a komunikace v anglickém, nebo německém jazyce Vám nedělá problém? Pojmy jako hydraulika a pneumatika Vám nejsou cizí? Orientujete se v oblasti výrobních technologií a CAD konstrukce? Chcete spojit svojí kariéru se zajímavou mezinárodní společností a být důležitým článkem u vývoje nových výrobků?
Zašlete nám váš životopis!
Mezinárodní výrobní společnost, působící v okrese Jičín, hledá do svých řad kandidáta na pozici SPECIALISTA VÝVOJE – STROJAŘ.

Náplň práce

  • Spolupráce na vývojových projektech
  • Optimalizace stávajících výrobních metod
  • Zajišťování strojního vybavení
  • Úzká spolupráce s výrobou a konstrukcí
  • Komunikace v anglickém nebo německém jazyce

Požadujeme

  • VŠ strojírenského zaměření
  • Velmi dobrou znalost anglického nebo německého jazyka
  • Orientaci v oblasti hydrauliky, pneumatiky a CAD konstrukce
  • Ochotu cestovat
  • Velmi dobré organizační a komunikační dovednosti

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Pružnou pracovní dobu

  • Místo výkonu práce je v okrese Jičín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Třída SNP 402/48
500 03 Hradec Králové
Poslat společnosti životopis

ID: 3461886   Datum zveřejnění: 26.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   32.000,- Kč - 36.000,- Kč