Write for developers

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35.000,- Kč - 55.000,- Kč
  • Termín nástupu: 09.09.2018
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Být pravá ruka programátorů, být součást jejich porad a umět luštit v jejich kódech – to prostě chceš. Pokud se nestydíš komunikovat plynule anglicky, neunikají ti detaily, a i složitější věci umíš přetavit do jazyka šitého na míru jednotlivým programátorům, my chceme Tebe! Navíc, pokud tě přitahuje svět jedniček a nul, může být z toho láska na celý život.

Náplň práce

Co dělá Technical Writer?
  • Komunikuje s týmem vývojářů a účastí se na jejich ceremoniích
  • Luští poznámky z kódů a tvoří technické dokumentace
  • Čte korektury API rozhraní
  • Udržuje dokumentace aktuální a sbírá zpětnou vazbu
  • Tvoří a překládá technické manuály pro IT kolegy

Požadujeme

Jaké přednosti nejlíp svědčí Technical Writerovi?
  • Výborné schopnosti komunikovat v angličtině
  • Umět asertivně jednat a vysvětlovat komplexní věci jednoduše
  • Schopnost soustředit se na detaily
  • Obecný přehled o IT oboru (umět pochopit a popsat C# a Java kód je plus)
  • Zkušenosti s agilním vývojem nebo vzdělání v IT či angličtině jsou výhodou

Nabízíme

Jak si tě ještě zhýčkáme?
  • Příležitostí vniknout do IT světa (umět například za rok psát v Javě je prostě cool)
  • Uděláš si kurz angličtiny, němčiny nebo japonštiny
  • Máme kolárnu i sprchu!
  • Relax-room s fotbálkem a X-boxem, i terasu
  • Ovoce, káva i čaj vždy na pracovišti
  • Vybereš si mobil podle svého gusta
  • Jsme team-building friendly
  • Home office máme v nabídce také, ale u nás ti bude dobře

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Tomáš Chúpek
Tel.: +420775787066
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 3462214   Datum zveřejnění: 4.9.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   35.000,- Kč - 55.000,- Kč