Projektový inženýr - NJ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomoucký kraj, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s projektovým managementem a k tomu ještě zvládnete komunikovat v německém jazyce? Chcete pracovat na zajímavých projektech, které obohatí Vaši kariéru?

Tak se chopte této pracovní příležitosti, zašlete mi své CV a staňte se součástí mezinárodní společnosti, která nyní hledá novou posilu na pozici:

PROJEKTOVÝ INŽENÝR - NJ

Náplň práce

  • Převzetí projektů a jejich vedení v celém jejich rozsahu
  • Spolupráce s výrobou
  • Komunikace a specifikace se zákazníkem
  • Tvorba kalkulace
  • Dodržování termínů
  • Vyhodnocování projektů a následná opatření
  • Delegování úkolů

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání strojírenské
  • Znalost německého jazyka na aktivní bázi
  • Orientaci ve strojírenských technologiích
  • Schopnost čtení výkresové dokumentace
  • Praxi z obdobné pozice

Nabízíme

  • Zaměstnání v mezinárodní společnosti s tradicí
  • Náborový příspěvek 10 000 Kč
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové vzdělávání
  • Zvýhodněný tarif na volání
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na dopravu

  • Lokalita: okres Přerov

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olomouc@acjobs.cz.Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. kosmonautů 1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 3463430   Datum zveřejnění: 3.8.2018