Mzdová účetní - Praha 10

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavní město Praha, Praha, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste analytický typ, baví Vás práce s čísly a máte zkušenost se zaměstnáváním cizinců? Zašlete nám Váš životopis!

Silná projektová a dodavatelská společnost, příjme do týmu MZDOVOU ÚČETNÍ!!!

Náplň práce

  • zpracování mzdové agendy
  • příprava pracovněprávních dokumentů
  • vedení mzdového účetnictví v souladu s platnou legislativou
  • komunikace s příslušnými úřady
  • zpracování daňových přiznání a dalších dokumentů
  • podpora personálního oddělení

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání ekonomického směru
  • prokazatelné zkušenosti se zpracováním mezd
  • zkušenost s agendou zaměstnávání cizinců PODMÍNKOU
  • znalost pracovně právní legislativy
  • pokročilou znalost MS Excel
  • pečlivost, komunikativnost

Nabízíme

  • odpovídající finanční ohodnocení + prémie
  • rozmanitou práci ve významné a úspěšné společnosti
  • příjemné prostřední, pohodový kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • podporu v odborném vzdělávání
  • místo výkonu práce: Praha 10

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 3464308   Datum zveřejnění: 16.8.2018